• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay Yıldız Marina

Adres :

Topalak Köyü Dörtler Mah.topalak İlkokulu Arkasında Çukurova Adana Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Mirzaoğlu

E-Posta Adresi :

ayyildizmarina@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 349 09 15

Whatsapp 2:

0 (531) 749 37 74

Ay Yıldız Marina olarak Adana-Çukurova da hizmet vermekte olupkahvaltı,kır düğünü ,kebap çeşitleri,et ve balık kahvaltı,canlı müzik,özel gün kutlamaları,alo paket rezervasyon vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR