• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ayaz Demir Doğrama Çelik Konstrüksiyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yunus Yıldırım

  • firma instagram

Yapı güvenliğini sağlamada sıkça tercih edilen demir sert ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanım vaat eder. Yüksek katlı binalardaki merdiven korkuluklarında, parmaklıklarda, kapılarda kullanılan demir can ve mal güvenliğinizi sağlamak için önemli bir işleve sahiptir. Son derece dayanıklı olan demirin yapılarınıza taşınmasında profesyonel firmalardan destek almazsanız bazı güvenlik açıkları oluşabilir ve yapılarınızın estetik bütünlüğünde bozulmalar oluşabilir. Malatya ferforje ve metal dekorasyon sektöründe yer alan firmamız can ve mal güvenliğinizi arttıracak demir doğrama işlemlerini estetik bütünlüğünü bozmadan yapılarınıza kazandırır.

Gerçekleştirdiğimiz demir kapı imalatlarımız sizi dışarıdan gelebilecek hırsız vb. can ve mal güvenliğinizi tehdit edebilecek faktörlere karşı korur. Şık ve sağlam parmaklıklarımız sayesinde alt katlarda oturan müşterilerimiz tehlikelerden korunmuş olur. Özellikle küçük çocukların bulunduğu çok katlı binalarda sıkça tercih edilen korkuluklarımız düşme san güvenliğini tehlikeye atan olayların gerçekleşme ihtimalini en aza indirir.

Firma olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda güvenliğinizi ön planda tutar, tüm imalat ve kaynak işlemlerimizi güvenlik seviyenizi arttıracak şekilde tamamlarız. Bünyemizde bulunan yetkin teknik ekibimiz tüm imalat ve kaynak işlemlerini profesyonellik ile yerine getirir. Ortaya koyduğumuz çalışmalar ve elde ettiğimiz müşteri memnuniyeti düzeyi üstün hizmet anlayışımızın göstergesidir. Sizler de demir kapı imalatı, korkuluk, parmaklık gibi tüm demir doğrama ve kaynak işlemlerinizi profesyonel bir firmaya, doğru fiyatlara yaptırmak istiyorsanız firmamızı tercih edin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR