• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayaz Lpg

Adres :

Uzay Çağı Caddesi No: 40 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Denli - Emrah Özkan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 828 28 94

Whatsapp 2:

0 (545) 877 93 72

Ankara ili Yenimahalle ilçesinde hizmet veren Ayaz Lpg isimli işletmemiz aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak bulunmaktadır. Siz müşterilerimize Lpg motorları ve kaporta hakkında kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. İşletme olarak kaliteli bir şekilde araçlarınızın Lpg ayarlarınızı yapmaktayız. Yaptığımız bu ayarlar sayesinde araçlarınızın daha verimli çalışması, yakıt tasarrufu sağlaması alanlarında büyük yardım sağlamaktayız. Bu ayarları yaparken çok titiz ve dikkatli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ayrıca bünyemizde çalışan ustalarımızın mesleklerinde deneyimli ve tecrübeli olmaları sayesinde de verilen hizmetin kalitesi en üst seviyelerde yer almaktadır. İşletme olarak sunduğumuz tüm hizmetler karşısında her zaman en uygun şekilde fiyatlar sunmaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız araç gereçler her zaman en son kaliteli olacak şekilde temin edilmektedir. Bu araç gereçlerin kaliteli olması sayesinde de sunulan hizmetin sağlamlığı ve güvenilirliği artmakta ayrıca sunulan hizmet en kısa süre içerisinde sunulmaktadır. İşletme olarak araçlarınızın kaportalarına boya koruma hizmeti de sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde araçlarınızın boyaları konusunda büyük bir koruma sağlamakta ve boyalarınızın solmasını engellemekteyiz. İşletmemizin geniş bir yapıya sahip olmasından dolayı da aynı anda birçok araca hizmet vermekte ve sizlerin zamandan tasarruf etmeniz sağlanmaktadır.

Sizler bu şekilde kaliteli, hızlı ve sağlam bir hizmet almak istiyorsanız Ankara Lpg sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR