• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nardent

Adres :

Mithatpaşa Caddesi No: 66/4 Kızılay Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazlı Başak Ayna

E-Posta Adresi :

sipsius@gmail.com

Dişlerinizin sağlığı ve estetik gülüşler için en çok tercih edilen yerlerden biri olmamızın birçok sebebi var. Ankara sağlık sektöründe diş estetiği konusunda çok özenli, son derece titiz ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir şekilde çalışmaktayız.

Estetik bir gülüşe sahip olamamak ve dişlerde oluşan görüntü bozuklukları hem fiziksel hem de zihinsel olarak kişileri kötü bir duruma sokabiliyor. Bizlerde hastalarımızı bu kötü ruh halinden kurtarmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bu alanda diş beyazlatma, diş protezi, zirkonyum kaplama, diş implantı gibi birçok farklı hizmet vermekteyiz. Tek amacımız sadece sizlerin kendini daha iyi hissetmesi ve diş sağlığına kavuşması.

Yıllardır bunu gerçekleştirmek adına çok sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Yanımızdan güler yüzlü bir şekilde ayrıldığınızda bizde yaptığımız işle gurur duyuyoruz. Harcadığımız her saniyeye değdiğinin verdiği mutlulukla kendimizi motive ediyoruz. Aldığımız güzel yorumlar sayesinde her zaman daha çok azimle çalışıyoruz. Verdiğimiz tüm emek, gösterdiğimiz tüm çaba sizin için. Yaptığımız işin getirdiği sorumlulukların bilincinde olarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Çalıştığımız bu sektörde hedeflerimizi aşarak bulunduğumuz bu güzel noktaya geldik. Şimdi kendimize her zamankinden daha da fazla hedefler koyuyoruz ve her zamankinden daha fazla azimle çalışarak hedeflerimizi tek tek aşıyoruz. Yıllar geçtikçe kendimizi yenileyerek daha çok tanınmak ve gelişmek istiyoruz. En yakın zamanda bunları da gerçekleştireceğimize eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR