• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ayaz Oto Kurtarıcı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şehmus Özdoğan

  • firma fb

Hayatımızın her döneminde ulaşımı şahsi araçlarımızla ya da toplu taşıma ile yapmaktayız. Günümüzde ise çoğumuz artık kendimize ait araçlarımız ile seyahat etmekteyiz. Her birimizin aracı güvenilir ve sağlam olsa da insan yapısı olmasından dolayı arıza verme olasılığı mevcuttur. Bu nedenle bir yerden bir yere giderken aracımız arızalanarak yolda kalabiliriz. İşte böyle durumlarda yolda kalmanızı dert etmeden bize ulaşabilir ve yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Her marka ve modele uygun ekipmanlarımız ile anında sizlerin hizmetine koşuyoruz. Nerede olursanız olun bir telefonla firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Şanlıurfa yol yardım sektöründe kaliteli bir hizmet veren firma olduğumuza inanıyoruz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz işlerde her zaman başarılı sonuçlar aldık. Bu sayede insanlar tarafından tercih edilen bir firma haline geldik. İşimizi en kaliteli ve en profesyonel şekilde yapmaktayız. Uzman kadromuz donanımlı ve tecrübeli kişilerden seçilmektedir. Her personelimiz yol yardım konusunda ne yapacağını iyi bilen kişilerdir. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Haftanın her günü her saat sizlere yol yardım hizmeti veriyoruz bu işi ekip olarak keyifle yapıyoruz. Bizlerden yol yardım hizmeti aldıktan sonra memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Gece ya da gündüz ne zaman isterseniz bizlerle iletişime geçerek aracınızı istediğiniz yere çektirebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her şeyden önce gelmektedir. Firma olarak her işimizi güvenli ve emniyetli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar