• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayazma Bahçe Cafe

Adres :

Tuzla Belediyesi Rumeli Kültür Merkezi Tahaffuzhane Caddesi Seher Sokak No: 1 Postahane Mah.tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Yuva

E-Posta Adresi :

aliyuva39@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 381 45 23

Whatsapp 2:

0 (554) 381 45 23

Ayazma Bahçe Cafe olarak İstanbul Tuzla’da hizmet vermekte olan işlememiz yılların deneyimi ve tecrübesini her geçen gün daha ileriye taşımaya devam ediyor. İstanbul restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmesi olarak geniş ve nezih mekânımızda sizlere ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız yolda, hep daha iyiyi ve daha güzeli takdim etmeye çalışıyoruz.

İşletme olarak hizmet verdiğimiz sektörde her zaman müşteri memnuniyeti, uzman kadro, güler yüzlü personel, yenilikçi çözümler ve eşsiz lezzetler ile fark yaratıyoruz. Müşterilerimizin aldıkları hizmetten her zaman memnun kalmaları için özveriyle çalışıyor, geniş ürün yelpazemizle her damak tadına hitap etmeyi başarıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin beklentilerinin çok daha üzerinde çözümler üretiyor, en özel günlerinizde en özel lezzetlerimizle buluşturuyoruz.

Başarının ekip çalışmasıyla geldiğinin bilinciyle hareket ediyor, alanında yetişmiş, uzman ve dinamik bir kadroyla hizmet veriyoruz. Her zaman gelişimini sürdüren ekibimiz sizlere her konseptte en üst düzey hizmeti sunmakta, profesyonel çözümler üretmekteyiz. Güler yüzlü personelimizle sizleri ve sevdiklerinizi en güzel şekilde ağırlamakta, organizasyonlarınızın kusursuz geçmesine yardımcı olmaktayız.

İşletmemiz geniş menü alternatifiyle hizmet veriyor. Köy kahvaltısı, fast food salonu, serpme kahvaltı, köfte ekmek salonu gibi hizmetlerimiz yanında iftar yemeği organizasyonları, baby shower partisi, kına gecesi organizasyonları, doğum günü kutlamaları, evlilik teklifi mekânı alternatiflerimizle de yılın her günü hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR