• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aybaşlar Oto Tamir Bakım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fahrettin Aybaş-muhammed Aybaş

Araçlarınızla kaliteli ve güvenli bir sürüş için süreli bakımlarının ertelenmeden yapılması gerekmektedir. Bakımlarınızı zamanında yaptırmak sizi beklemediğiniz arızalardan ve buna bağlı olarak masraflardan kurtaracaktır. Araçlarınızın güvenli bir ortamda yetkin kişiler tarafından ve kaliteli ürünler kullanarak tamir ve bakımını üstlenebilecek, müşteri memnuniyeti konusunda markalaşmış her daim kalitesini ortaya koymuş Bursa otomotiv sektörünün ilk akla gelen firması haline geldiğimizi gururla söylemekten çekinmiyoruz.

Özel oto tamir, bakım ve nakliyat alanlarında hizmet veren firmamız son teknoloji ürünlerinden faydalanarak, alanında eğitim görmüş, tecrübe sahibi, yetenekli ve uzman bir kadroyla çalışmaktadır. İşimizi layığıyla yapmak temel hedefimiz olup, siz kıymetli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları gözetilerek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktayız. Nakliyat alanında araç filomuzu her daim periyodik bakımları özenle takip edilen dinç ve güvenilir taşıtlardan oluşturmaktayız. Araçlarımızın sürücülerini de aynı kalite anlayışı doğrultusunda alanında uzman ve tecrübeli kişiler arasından özenle seçiyoruz. Taşımacılığını yaptığımız her bir ürün taşıma süresi içerisinde firmamız tarafından sigortalı ve güvende olacaktır.

Otomotiv sektöründeki kalitemiz ve vizyonumuzu göz önünde bulundurarak araçlarınızı tamir veya bakım yaptırmak üzere bize güvenle teslim edebilir ve bizi tercih etmiş olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. İş anlayışımızı bizzat görüp tecrübe eden müşterilerimizden tam not almış firmamız sektörde örnek teşkil etmektedir. Nitelikli görev ahlakına sahip ve müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız beklentilerinizin üstünde görev anlayışıyla hizmetinize istediğiniz her an hazırdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR