• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Engin Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Engin Bildirici

  • firma fb

Yolda kalmaktan korkmayın, Engin Oto Kurtarma ekipleri istediğiniz, ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizde.

Bursa yol yardım sektörünün önde gelen isimlerinden olmanın gururunu yaşıyoruz ve sizlerle paylaşıyoruz. Ne yazık ki seyahat anında aracınız arızalanabilir. Bazı zamanlar elinizden yeteri kadar bir şey gelmez. Bazı zamanlar ya etrafınızda yardım edecek biri yoktur varsa da ihtiyacınız olan yardımı yapacak birileri yoktur. Firmamız siz değerli müşterilerimizi için şehir merkezinde, ilçelerde ve çevre illerde en güvenilir yol yardım hizmetini vermektedir. Almış olduğumuz eğitimlerle beraber şehrin bütün yollarını biliyor olmamız sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde güven duygusunun ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle müşterilerimizin hem güvenini hem de beğenisini kazanmış olduk. Bugünden sonra da kalitemizden ödün vermeden tüm hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz ve müşterilerimizin güven duygusuna zarar gelmemesi için çabalayacağız. İşimizi severek yapmamızla beraber müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek için alanımızda yapılan yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz araçlarımızın bakım ve onarımını gün geçmeden yapıyoruz. Çünkü firmamızdan kaynaklı olumsuzluklar yaşanmasını asla istemeyiz. Siz değerli müşterilerimize istekleri doğrultusunda hizmet verirken güler yüzlü, samimi ve dürüst kişiliğimizi elden bırakmıyoruz. Çalışkan ve azimli halimizle müşterilerimize hızlı hizmet vermekteyiz ve müşterilerimizi düşündüğümüz için kaliteli yol yardım hizmetimizi uygun fiyatlı çalışmalarla gerçekleştiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar