• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aygün Group Su Arıtma Sistemleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nevin Aygün

Aygün Group Su Arıtma Sistemleri ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden çalışmalarımızı tanıtmaktayız. Geçmiş yıllarda musluk suları çok rahat bir şekilde kullanılırken günümüzde musluk sularını içmek pek mümkün olmuyor. Birçok farklı nedenden kaynaklı musluk suları kirleniyor ve içilemez hale geliyor. Özellikle musluk sularının PH değerinin insan vücuduna uygun olmaması etkili oluyor. Bu durumda geliştirilen özel sistem sayesinde artık insanlar musluk sularını içebiliyor.

Musluk sularının içilebilir olması için geliştirilen su arıtma sistemleri zamanla geliştirilmiş ve günümüzdeki halini almıştır. İzmir hizmet sektöründe firma olarak bizler son teknolojinin kullanıldığı arıtma sistemlerini kullanmaktayız. Özenle tasarlanmış ve geliştirilmiş su arıtma sistemleri sayesinde artık musluk suları rahatlıkla içilebilecek. Su arıtma sistemleri, musluk suyunu temizleyerek içilebilir hale getirmektedir. Su içerisinde bulunan tortu, kireç, kir veya bakteriler kurulan sistem sayesinde temizlenmektedir. Bu sayede ev ve işyerleri başta olmak üzere farklı birçok alanda su arıtma sistemleri kullanılmaktadır.

Su arıtma sistemleri farklı model ve özelliklere sahiptir. Firma olarak müşterilerimizin istek ve ihtiyacını belirliyor, uygun modeldeki sistemi kurma kararı alıyoruz. Kısa süre içerisinde kurulan su arıtma sistemleri rahatlıkla ve kolaylıkla kullanılabiliyor. Su arıtma sistemlerinin kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Su arıtma sistemleri doğru ve uygun fiyat aralığında satışa sunuluyor. Garantili sistemlerle ilgili herhangi bir sorun olduğunda ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Ekibimiz kısa sürede gerekli işlemleri yaparak sorunu çözüyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR