• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aygün Lokantası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Aygün

Damak tadınıza hitap eden tüm yemekleri restoranımızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Her kültürden en kaliteli yemekler sizler için özenle hazırlanmaktadır. Toplumda yemek yemek her insana büyük bir haz vermiştir. Hepimiz yemek yerken özellikle sevdiğimiz yemekleri yerken büyük bir keyif almaktayız. Gelin en lezzetli yemeklerin keyfini sevdiklerinizle beraber lokantamızda çıkaralım.

Sizler için yemek sektörünün en iyi şefleri lokantamızda hizmet vermektedir. Maharetli ellerden çıkan nefis yemekler büyük bir titizlikle masalarınıza servis edilmektedir. Aileniz ve dostlarınızla rahatlıkla gelebileceğiniz nezih ortamımız sizleri beklemektedir. İçinizi ısıtacak sıcak çorbalarımız sizlere muhabbetinizde eşlik edecektir. Tadına doyulmaz kebaplarımızın damağınızda unutulmayacak bir tat bırakacağından emin olabilirsiniz.

Değerli müşterilerimizin sağlığını büyük ölçüde düşünüyoruz. Yemeklerimiz hijyen kurallarına uygun ortamda itinayla hazırlanmaktadır. Lokantamızın her bir köşesinde hijyen tedbirleri aksatılmadan uygulanmaktadır. Her bir personelimiz hijyen konusuna hassasiyetle yaklaşmakta ve üzerlerine düşen görevleri tam olarak yapmaktadırlar. Ekibimiz güler yüzü ile müşterilerimizi karşılamakta ve her ihtiyaçlarına keyifle cevap vermektedirler. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile ustalığımızı birleştirerek tezgahımızdan sizlere nefis tatlar sunuyoruz. Yenilikçi bir yapıya sahip olarak en yeni ürünleri sizlerle buluşturmaya gayret ediyoruz. Kullanmış olduğumuz malzemeler en taze ve en doğal hali ile sizlere servis edilmektedir.

Kütahya restoran alanında faaliyet gösteren diğer işletmelerden farklı olarak daima kalitemizle hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerimize devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR