• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayşe Pehlivan {nlp Uzmanı Yaşam Koçu}

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Pehlivan

Ayşe PEHLİVANSamsun doğumlu, evli ve iki çocuk annesi. Uzun yıllardır Ankara’ da yaşıyor. Anadolu Üniversitesi SosyalHizmetler mezunu.

Danışanlarına verdiği hizmetlerde NLP Tekniklerini kullanarak :

-Zihin ve beden uyumu,-Zihni yeniden programlama,-Çocukgelişimi,-Aile içi iletişim,-Çiftler arası problemler,-Kaliteli yaşam,-Çekingenlik, özgüven eksiklikleri,-Sınav kaygısı, duygusal kaygılar (Aşk acısı ,ayrılık,tutku),-Korkular,-Madde bağımlılıkları (alkol,sigara v.s ) , hedefsizlikler, “Yapamam” duyguları,-Depresyon,-Beslenme alışkanlıkları,Fobiler (asansör ,uçak,hayvan v.s )-Alerjik durumlar, davranış bozuklukları gibi konularda hizmet vermektedir.

Ruhunuzu inciten, içinizi acıtan pek çok iletişim problemlerini çözmede Bilinçaltı Teknikleriyle danışmanlık yapılmaktadır.

KARTAL YAVRUSU HİKAYESİNİ BİLİRSİNİZ…

Bir çiftçi, yerde bulduğu bir kartal yumurtasını, tavuk yumurtası sanarak çiftliğine götürmüş. Kuluçkaya yatan tavuğun altına koymuş.Tavuk, kartal yumurtasını da kendi yumurtası sanarak kuluçka döneminde koruyucu kanatları altında tutmuş. Civcivler vekartal yavrusu yumurtadan çıkmış. Kartal yavrusu, tavukların ve civcivlerin davranışlarını taklit ederek kanat çırpmış, eşinmiş, darıtanelerini ve solucanları yemiş. Kendisinin bir tavuk olmadığını düşünmek aklına bile gelmemiş. Bir gün küçük kartal gökyüzündeuçan kocaman bir kuş görmüş. Bu olağanüstü yaratığa hayranlıkla bakmış. En yakınındaki tavuğa bu kuşun ne olduğunusormuş. Ona “kartal” derler yanıtını almış. “Ben de kartal olmak istiyorum” demiş küçük kartal. “Saçmalama” demiş tavuk vedevam etmiş:

“Haddini bil. Sen asla kartal olamazsın. Sen bir tavuksun. Bunu kabul et.” Küçük kartal boynunu eğerek, toprağı eşelemiş. “Galibahaklısın.” demiş. Küçük kartal yaşamı boyunca tavukların arasında yaşamış, gökyüzünde özgürce dolaşabileceğini bilmeden.Kendi gücünü görmeden, beş on santimetre yükseğe kadar kanat çırpıp daha fazlasını yapabileceğini, gökyüzüneulaşabileceğini hiç düşünmemiş.

Olumsuz düşünen insanları duymayın… Olumsuz düşünen insanlar olmayın… Yapabileceğinize inandığınız şeyleri yapmaktanvazgeçmeyin…

ALDIĞI EĞİTİMLER

NLP PRACTİTİONER

NLP MASTER PRACTİTİONER

NLP TRAINER

TRAINER TRAINING – DR. Wyatt WOODSMALL

ULUSLAR ARASI İ-NLP ÜYELİK SERTİFİKASI

LIFE COACH

STUDENT COACH

BİLİNÇALTI PROĞRAMLAMASI (Regresyon)

REİKİ MASTER

KUANTUM TAC

SPİRİTÜEL YAŞAM KOÇLUĞU

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR