• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şevkobaba Ocakbaşı

Adres :

Mevlana Mahallesi (emniyet) 1003.caddesi No: 26 Sgk Yanı Ceylanpınar/şanlıurfa Şanlıurfa » Ceylanpınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kayacan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mstskycn63@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (543) 710 86 08

Şanlıurfa Şevkobaba Ocakbaşı olarak, yöresel lezzetleri en sağlıklı şekilde hazırlayarak siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkartıyoruz. Damağınıza hitap eden muhteşem lezzetlerimiz, memnuniyetinizi kazanmamızı garantileyecek kadar kaliteli. Sağlıklı ve güvenilir şekilde hazırlanan yemeklerimiz sizlere lâyık.

Yöremizde yetişen ürünleri en doğru ve sağlıklı şekilde işleyerek, toplumun damak tadına lâyık hale getiriyoruz. Kullandığımız malzemelerin tamamı organiktir ve direk üreticisinden temin edilmektedir. Bu sayeden kalite ve sağlığı bir arada bulundurup müşterilerimizin güvenini sonuna kadar kazanmaya çalışıyoruz. Karşılıklı güven ortamının oluşmasıyla birlikte hem işimizde başarılı oluyor hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarını olması gerektiği gibi gideriyoruz. Çalışma alanımızın hijyenik şartlara uygunluğu ve steril oluşu bizi bu işin en iyileri arasında bulundurmak için büyük avantaj. Yemekleri hazırlarken kullandığımız bütün ürünler organiktir ve hiçbir üründe katkı maddesi yer almıyor. Urfa ya yakışan lezzetlerimiz ile her ayrıntıyı düşünerek ilerliyoruz. Midenizi düşündüğümüz kadar sağlığınıza da önem veriyoruz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Yiyeceklerimizin lezzeti kadar fiyatı da ilginizi çekecek cinsten. Ceplerinize uyacak şartları da sağlamış bulunuyoruz, ayrıca zaman zaman yaptığımız kampanyalarla fiyatlarımız daha da düşmekte. Aynı zamanda okullara, iş yerlerine ve daha pek çok toplu çalışma ortamına yemek siparişlerimiz mevcuttur. Toplu siparişlerinizi birkaç gün öncesinden verirseniz dilediğiniz gün ve saatte elinize ulaşır. Kalitenin ve güvenin adresi olmaya devam ediyoruz, sizleri de şubemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR