• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ayvalık Tost Lara

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman Gülenç

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ayvalık Tost Lara isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesidir. Kaliteli ve şık hizmetiyle dillere destan lezzetlerini müşterilerine sunan firmamız kurulduğu günden bu yana önemli derecede büyümüş ve gelişmiştir. Yenilikçi ve renkli yanıyla gönüllerde taht kuran firmamız müşteri memnuniyeti odaklı verdiği hizmeti konuşturuyor. Firmamız çeşitli müşteri kitlesine sahip olduğu için lezzetler konusunda da çeşitliliği sağlayarak kendini dengede tutmayı başarmıştır.

Yemek yemeği hepimiz çok sevmekteyiz ve yemek bizim için yaşamsal bir kaynaktır. Bu yüzden yemek yemeği sevmesek bile yaşayabilmek için yemeliyiz. İnsanlar yemek yiyeyim de bitsin diyenler ve lezzetli yemekler yiyerek yemek yemeği bir keyfe dönüştüreyim diyenler olarak ikiye ayrılmaktadır. Sizler de yemek yemeği keyfe dönüştürenlerdenseniz yaşadınız, çünkü firmamız tam keyfinize hitap etmektedir.

Antalya yemek sektöründe hizmet vermekte olan firmamız müşterileri için son derece renkli menüsüyle hizmette sınır tanımadan yol yürümektedir. Birçok farklı tost çeşidinin yanı sıra renkli içecek listesiyle de size seçim olanağı sunan firmamız dürüm hizmeti de vermektedir. Bunların yanında özellikle çalışan kadrosunun kişisel bakımına ve temizliğine de son derece önem veren firmamız evlerden yemek siparişi alarak paket servisi hizmeti de sunmayı ihmal etmemektedir.

Siz de hem damak tadınıza hem de cebinize uygun yemek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebileceğiniz gibi iletişim numaramız üzerinden de bizimle iletişime geçerek yemek siparişi verebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR