• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayyıldız Oto Kuaför ve Halı Yıkama

Adres :

İstiklal Mahallesi 5058 Sokak No: 7/1 Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Arabacı - Karayiğit Cimi

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 811 48 18

Whatsapp 2:

0 (530) 692 24 86

Ayyıldız Oto Kuaför ve Halı Yıkama olarak Osmaniye merkezde hizmet vermekte olan işletmemiz kuruluğu günden bu yana kalitenin ve güvenin adresi olmuş, bölge halkını en yeni temizlik uygulamalarıyla tanıştırmış ve bölgenin öncü firması konumuna yükselmiştir. Osmaniye halı yıkama sektöründe en iyi olduğumuz noktada hedefimiz her zaman daha kaliteliyi sunarak hep en iyi kalmaktır.

Firmamız oto yıkama oto kuaför, detaylı temizlik, merkez jant temizleme, far temizleme, pasta cila uygulaması, seramik kaplama, boya koruma ve daha pek çok oto kuaför hizmeti vermekte, araçlarınızı hem tertemiz yapmakta hem de daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Alacağınız hizmetler sayesinde araçlarınız daha bakımlı kalacak ve uzun süre kirlenmekten, boya atmaktan uzak kalacaktır. Merkezimizde araçlarınız en ileri teknoloji makinelerle temizlenip bakım yapılır. İç temizlik uygulamalarında aracınız döşeme türüne göre özel temizlik ürünleri kullanılır. Kısa sürede tertemiz biçimde kullanımınıza sunulur.

Halı yıkama hizmetlerimizde ise siz kıymetli müşterilerimizi halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama hizmetlerimiz beklemektedir. Oto koltuk yıkama da dahil. Ayrıca yerinde halı yıkama hizmetimiz sayesinde halıflekslerinizi, döşeme halılarınızı ve koltuklarınızı adreslerine gelerek yıkıyoruz.

Halılarınızın, yorganlarınızın ve diğer ürünlerinizin türüne, hammaddesine göre en profesyonel yıkama işlemini uyguluyoruz. Özel yün halılarınızı, dokuma halılarınızı dahi gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz. Doğal ve özel deterjanlarımızın her biri anti bakteriyeldir. Mekanlarınızı sağlıklı biçimde temizliğe kavuşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR