• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Azram Kanatlı Dünyası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Demir

Günümüzde artık evcil hayvanlar yaşantımıza ortak olan birer arkadaş konumundadırlar. Eskiden bu arkadaşlar sınırlı türde iken şimdi ev ortamına uyum sağlayabilen tüm hayvanlar beslenmektedir. Ancak bu arkadaşların belirli ihtiyaç ve bakımlarının düzenli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Ve hayvanların sahiplenirken resmi bir kurumdan temin edilerek yapılması gereklidir. Azram Kanatlı Dünyası olarak sizlere kanatlı hayvan türlerinin evde beslenebilen her çeşidini sahiplendirmek için kurulmuş bir kurumuz.

Azram Kanatlı Dünyası Konya ilinin Meram ilçesinde yer alan şubesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli, resmi, güvenilir ve satış sonrası desteği kuvvetli bir firma olarak Konya evcil hayvan sektöründe tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu konumun korunması ve daha da yukarılara taşınması için gelişime açık yapısı ile çalışmalara devam etmektedir.

Kurumumuzda resmi belgeleri tamamlanmış satış yapılma izni bulunan kanatlı hayvan türlerinin tümü bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan işletmemizde alanında tecrübeli, bilgili, ilgili çalışanlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler sonrası destek olmakta ve müşterilerimiz ile irtibatı koparmamaktayız. Satışını yaptığımız hayvanların sağlık kontrollerini düzenli olarak yapmakta ve yeni ailesi kavuşana kadarki süreçte bakımını üstlenmekteyiz.

Eğer sizler de yakın bir süre içerisinde evcil bir hayvan sahiplenmek istiyor iseniz doğru adrestesiniz. Siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duyarız. İletişim adreslerimizden irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR