• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kampüs Mobilya Tasarım İnşaat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Şahin

Sıcacık ahşap görünümü ile bir bağ evine sahip olmak, işten arta kalan zamanlarınızı ya da emeklilik günlerinizi burada keyifli bir şekilde geçirmek, çocuklarınızın mutlulukla yad edeceği anılara mekân olacak bir yere sahip olmak ister misiniz? Cevabı ‘evet’ olanlara Bursa mobilya sektörünün ahşap ev yapımındaki aranan ismi olarak hizmet veriyoruz.

Yeşile doyuran doğası ile Bursa’nın pek çok yerinde kullanabileceğiniz ahşap ev çalışmalarımızda, evi kullanacak kişi sayısı ve evin kurulacağı alanı dikkate alarak gerekli ölçüleri belirliyor ve ihtiyaçlara yönelik olarak imalatı gerçekleştiriyoruz. Doğaya uyumlu ahşap malzeme ile sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlıyoruz. Ahşabın farklı malzemelerle bütünleşen ve aynı zamanda kolayca renklendirilebilen yapısı sayesinde gönlünüzü hoş edecek bir evi kolayca oluşturuyoruz.

Mobilya tasarımını keyifle yapan bir firma olarak müşterilerimizin dağ evi olarak kullanabileceği ahşap evlerin yanı sıra günlük yaşam alanı olarak şehir merkezinde kullanılan dairelerine yönelik mobilya tasarımları da gerçekleştiriyoruz. Mutfak ve banyo dolabı gibi ahşap malzeme kullanılarak üretilen alternatif ürünler için bizimle iletişim kurabilir, beklentilerinizi anlatarak dilediğiniz özellikte mobilyalara sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bu tür ürünler için de yine kullanım alanının gereklerine göre hareket ediyor ve büyüklük açısından olduğu kadar kullanım alışkanlıkları bakımından da alternatif modeller ortaya koyuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin ortada kalmasını istemedikleri eşyalarını rahatlıkla içine alan ve dağınık görünümü önleyen hoş tasarımlar üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR