• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

B-fit Yürüyüş Yolu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serap Sakcı

  • firma fb
  • firma instagram

Sağlıklı bir yaşam istiyorsanız sadece beslenme planınızı düzenlemeniz yetmiyor. Sağlığınızı korumak, vücudunuzu formda tutmak istiyorsanız beslenme düzeninizle birlikte hayatınıza hareket katmanız gerekir. Eğer kendi yöntemlerinizle yaptığınız hareketleri yeterli görmüyorsanız Kocaeli spor sektöründe B-fit Yürüyüş Yolu ailesini güvenle tercih edebilirsiniz. Salonumuz sayesinde günlük hareket planınızı oluşturabilir, sağlığınızı korumak adına size özel hazırlanmış hareket planını uygulayabilirsiniz.

Kilo vermek, kilo korumak ve formda kalmak istiyorsanız o zaman salonumuz sizin için en doğru tercih olacaktır. Salonumuzda bulunan uzman kadro sizlere en doğru hizmeti verecektir. Ekibimiz, her gün düzenli olarak derslere katılmakta, sizleri yönlendirmektedir. Unutmayın ki sağlıklı olmak için beslenme yeterli değildir. Eğer hayatınıza hareket kazandırmıyorsanız sağlığınızı koruyamazsınız. Düzenli olarak yaptığınız yürüyüş ve egzersizler sizin için her zaman avantajdır. Fakat egzersiz yaparken doğru hareket etmeniz gerekir.

Eğer doğru hareket etmezseniz kaslarınıza zarar verebilirsiniz. Uzman eğitmenler kontörlünde hareket etmeniz sizin için daha avantajlıdır. Biz, ekibimizle birlikte düzenlediğimiz programla sizlere geniş kapsamlı spor hizmeti veriyoruz. Salonumuzu tercih ederek istediğiniz aktiviteyi yapabilirsiniz. Yürüyüşlerinizi, egzersizlerinizi, pilates eğitimlerinizi salonumuzda yapabilir, sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Salonumuz tam donanımlı olduğu için sizlere en doğru çözümleri sunacaktır. Ekibimizle birlikte yanınızda oluyor, hayatınıza hareket katmanıza yardımcı oluyoruz. Biz, kendimizi ve salonumuzu geliştirmeye devam edeceğiz. Güler yüzlü, neşeli, işini sevgiyle yapan, saygılı kişiliğe sahip ekibimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar