• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baba Çorba

Adres :

Kilyos Caddesi Uskumru Sapağı No: 292 Sarıyer/istanbul İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bolu1restaurant@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 841 14 14

Whatsapp 2:

0 (553) 841 14 14

İstanbul Sarıyer’de faaliyetini sürdürdüğümüz restaurantımız siz değerli konuklarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Açıldığı ilk günden lezzetleriyle damakta iz bırakan Baba Çorba sizlerin de beğenisini toplayarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sarıyer restaurant sektöründe ilk akla gelen firmalardan olma yolunda hızla ilerleyen restaurantımızı daha da ileriye taşıyacak olan çalışmalarımız devam etmektedir.

Nezih ve otantik ortamıyla ailelere de hitap eden ambiyansa sahip olan firmamız herkes için harikulade lezzetler sunmaktadır. Bu lezzetler; kebap çeşitleri, çorba çeşitleri, kahvaltı çeşitleri, sulu yemek ve pilav çeşitleri, mezeler, tatlılar ve içecekler olmak suretiyle sizlere sunulmaktadır.

Lezzetlerimiz usta ellerde profesyonelce hazırlanmaktadır. Ustalarımız bilgi birikimleri ve deneyimleriyle isim yapmış kişiler arasından özenle seçilmiştir. Ayrıca diğer çalışanlarımız da yine aynı hassasiyetle saygılı, hoşgörülü ve güler yüzlü olacak şekilde seçilmiştir. Çalışanlarımız sizlere en iyi, kaliteli ve profesyonelce hizmet ederek memnuniyetinizi kazanmıştır.

Restaurant sektöründe olması gerektiği gibi hijyen kurallarına en ince detayına kadar dikkat edilmekte ve yiyeceklerin daima en tazesi ve en lezzetli olanı kullanılmaktadır. Zira insan sağlığı firmamız açısından önem arz etmektedir. Bu sebeple sizlere hazırlayıp sunduğumuz ürünlerin en kalitelisi olması hususunda azami dikkat ve özen gösteriyoruz.

Firmamızın hedefi sektörün önde gelen restaurantlarından olmaktır. Bu sebeple de gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin de bu hedefe giden yolda çok önemli olduğunun farkındayız. İşimizi en iyi şekilde yaparak hem sizlerin memnuniyetini kazanıyor hem de hedefimize her geçen gün daha da yaklaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR