• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Babacan Tantuni

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Çelik -mustafa Çelik

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ankara fast food sektöründe hizmet vererek en lezzetli tantuniyi sizlerle buluşturuyoruz. Uzun zamandır sektörde yer almamız ve edindiğimiz tecrübe ile profesyonelleşerek hizmet vermekte ve kalitemizi korumaktayız. Sektörde öncü olarak müşteri memnuniyetini gözetmekte ve bu unsura uygun ilerlemekteyiz. Tüm talep ve isteklerinize göre şekillenerek, bunları karşılamaya yönelik çalışmalar sürdürmekteyiz.

Bu sektörde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur olan hijyen standartlarına uygun çalışmaktayız. Son derece dikkat edilen temizlik kuralları asla aksatılamaz. Bunun bilinciyle hareket ederek mutfak temizliğimize ekstra fazla özen göstermekteyiz. Sağlık bakanlığı kurallarına uygun davranarak en lezzetli tantuniyi size sunmaktayız. İnsan sağlığının öneminin farkında olarak bu düşünceye göre hizmet vermekteyiz. Mutfağımızda her zaman en kaliteli et ile en taze sebzelere yer vermekteyiz. Özenle seçilen sebzelerimiz ve helal kesim olan etlerimiz usta ahçımızın elinin değmesi ile muhteşem bir tantuni lezzetine ulaşır ve size sunulur.

Özenli bir çalışma ekibi oluşturarak kaliteli hizmet sağlamaktayız. Uzman çalışma kadromuz saygı ve sevgi kuralları çerçevesinde, iş disiplini ve takım çalışmasına uygun olarak hizmet verir. Aileniz ile birlikte de gelebileceğiniz güvenli ve huzurlu bir ortam sağlanır. Et ya da tavuk tantuni çeşitlerimiz, ekmek arası ya da lavaş dürüm olarak hizmetinize sunulmaktadır. Damak zevkinize uygun olanı sipariş edebilir, isterseniz paket olarak talep edebilirsiniz. Ankara’da en lezzetli tantuniyi yemek için bize mutlaka uğramalısınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR