• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Babayani Lokantası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Alparslan

Günümüzün yoğun çalışma temposu altında hem erkek hem de kadınların çalışması sonucunda akşam eve yorgun gelinmekte ve yemek yapacak enerji ve zaman bulunamamakta ya da dışarıdayken kaliteli bir kurumdan karnınızı doyurmak istediğinizde güvenilir hizmetler veren restoranlara gereksinim duymaktayız. Ve de bu alınan lezzetlerin sağlık açsından tehlike içermeyen ürünlerle verilmesine dikkat etmekteyiz. İşte bizler Babayani Lokantası olarak sizlere bu lezzetleri kaliteli ve profesyonel şekilde hazırlayarak sunmaktayız.

Babayani Lokantası olarak Bolu ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, güvenilir, taze, lezzetli, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Bolu ev yemeği alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli noktanın korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere gerekli olan destekleri sağlamaktayız.

Restoranımızda sizlere paça, ezogelin çorbaları, sebzeli kebap, sulu kavurma, Arnavut ciğeri, tavuk sote, taze fasulye, nohut, bulgur pilavı, pirinç pilavı gibi el yapımı doğal, lezzetli ve taze yemeklerimiz ile hizmetler vermekteyiz. BU hizmetleri hazırlarken en kaliteli, güvenilir malzemeleri tercih etmekte, etlerimizi sabit ve güvenilir hizmet veren bir kurumdan almaktayız. Profesyonel çalışan kadromuz ile sizlere bu konuda lezzetli ve kaliteli yemekler imal etmekteyiz. Sizlerde Babayani Lokantası olarak bizlerden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

bolu merkez etli mantı salonları,bolu merkez kabak tatlısı yenecek yerler,bolu merkez tandır kuzu yenecek yerler,bolu merkez şeker fasulyesi,bolu merkez sebze yemekleri salonu,bolu merkez ızgara yemek çeşitleri,bolu merkez çorba çeşitleri,bolu etli mantı salonları,bolu kabak tatlısı yenecek yerler,bolu tandır kuzu yenecek yerler,bolu şeker fasulyesi,bolu sebze yemekleri salonu,bolu ızgara yemek çeşitleri,bolu çorba çeşitleri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR