• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bahar Babacan Beauty Center

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sibel Afet Emir

reklam logosu
  • firma instagram

Güzellik söz konusu olduğunda güvenilir ve sorunsuz hizmetin adresinde Bahar Babacan Beauty Center yer almaktadır. Bu alanda sahip olduğumuz tecrübe ve işimizi duyduğumuz aşk ile yüksek kalite bir hizmeti dünyanın en özel varlığı kadınlar için çalışmaktayız. Cilt bakımından bölgesel zayıflamaya kadar geniş bir ürün yelpazesini sizler ile buluşturmaktayız.

Hizmetlerimiz içerisinde çeşitli faktörlerden etkilenen ciltlerde istenmeyen durumlar yaşanabilmektedir. Özellikle de akne ile lekeler çok sık karşılaşılan durumlardır. Profesyonel cilt bakımı ile derinlemesine temizlenmektedir. Böylelikle ışıl ışıl bir cildiniz ile aynaya her baktığınızda çok mutlu olabilirsiniz. Cilt ve leke tedavimiz ile rahat bir şekilde oluşmalarının da önüne geçebilirsiniz.

Her kadının yüz şekli farklıdır. Dolayısıyla kaş şeklide ölçülere göre değişmektedir. Kaş tasarım merkezi olarak da hizmet veren güzellik merkezimizde güzelliğinizi tamamlayacak kaşlara sahip olabilirsiniz. Altın orana göre her bir ayrıntı belirlenmektedir. Protez tırnak uygulamalarında da oldukça iddialıyız. Kusursuz ve hoş görünen eller için doğru yerdesiniz. Manikür pedikür hizmeti de vermekteyiz.

Makyaj güzelliği daha da ön plana çıkarmayı sağlan bir araçtır. Kalıcı makyaj uygulamalarımız ile de her zaman aynaya baktığınızda görmek istediğinizi yüzünüzü görebilirsiniz. İstenmeyen kıl ile tüylerden de kurtulabilmeniz için lazer epilasyonda yapılmaktadır. Erzincan güzellik merkezi alanında profesyonel bir çalışma sizlere sunabilmek için çalışmaktayız. Yüksek kalitede hizmet verebilmek için gelişmeleri takip ederek hizmetlerimize de eklemekteyiz ve eklemeye de devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR