• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahar Halı Yıkama

Adres :

Irlamaz Mahallesi Irlamaz Sokak No : 269 Manisa » Turgutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Sancar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 304 30 45

Whatsapp 2:

0 (535) 837 63 92

Bahar Halı Yıkama işletmesi olarak aynı zamanda birmilyonnokta.com üyesi olmaktayız. Sizleri sunduğumuz halı yıkama hizmeti sizleri büyük birkaç külfetten kurtarmaktadır. Evlerin bahçelerin de halı yıkamak çok büyük bir külfettir. Hem beden olarak çok fazla yormakta hem de deterjan masrafı olsun su masrafı olsun çok büyük bir maddi külfet olmaktadır. Biz halılarını ucuz bir fiyata çok detaylı bir şekilde yıkayarak ilk gün ki hallerine geri getirmekteyiz.

Halı yıkama işi çok detay için bir sanattır. Halı yıkama makinelerimiz ile defalarca deterjan ile yıkayıp durulamak suretiyle temiz hale getiriyoruz. Overlok kısımlarını özel fırçalarımız ile tamamen tertemiz hale getiriyoruz. Bizlere verdiğiniz halılarınıza yıkadıktan sonra özel bakımlar yaparak renklerini orijinal hale getirerek daha parlak ve şık görünmesini sağlıyoruz. Deneyimli çalışanlarımız sayesinde bu hizmeti sunarken bizlere emanet ettiğiniz halılarınıza en ufak bir zarar gelmemektedir. İşletmemizin alanı çok geniş olduğundan dolayı aynı ayna çok fazla halı yıkabilmekte ve bu sayede sunduğumuz hizmetin hızını son derece artırmaktayız. Ayrıca kullandığımız makineler son model olup bakımları zamanında yapıldığından en üst seviyede kaliteli bir yıkama elde etmekteyiz. Halılara uygun, zarar vermeyecek deterjan kullanımı gerçekleştiriyoruz.

Sizlerin de halıları kirlendiyse, yıkamaya üşeniyorsanız bizlere başvurarak evinizin tüm halılarını ilk gün ki haline getirebiliriz. Manisa halı yıkama sektöründe araştırma yaptığınız zaman en kaliteli ve en hızlı yıkama yapan işletmenin biz olduğumuzu anlayacaksınız.

BENZER FİRMALAR