• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Demirci Lihkab Bürosu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Orhan Duman

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Demirci Lihkab Bürosu adı ile kalitemizi duyurduğumuz sektörde, birmilyonnokta.com ile el sıkışmış bulunuyoruz. Değerli müşterilerimize hizmet verirken, daha fazla insana ulaşmak adına attığımız bu adımda sizlerin de ilgisi ve desteği için teşekkür ederiz. Disiplinli ve sorumluluk sahibi bir şekilde imza attığımız tüm işlerimizde sevgili müşterilerimizin memnuniyetini ve isteklerini göz önünde bulundurduk. Bugüne dek ortağı olduğumuz her işimize gösterdiğimiz emek çok büyük. Verdiğimiz değer ile daha çok işe imza atacağımıza eminiz.

Manisa harita ve kadastro hizmetinde olan firmamız parselasyon, arazi sınır belirleme ölçümleri, imar ve kamulaştırma haritaları, bina aplikasyon krokisi, emlak müşavirlik hizmetleri, plankote, halihazır harita, ifraz ve tevhit gibi birçok işlemi gerçekleştirmek üzere sizlere hizmet vermektedir. Ocak imalat ve rehabilitasyon haritaları, bağımsız bölüm krokisi gibi sorumluluk gerektiren ciddi çalışmalarda bulunan firmamız siz kıymetli müşterilerimiz için güven ve memnuniyet ilkelerini benimseyerek çalışmaktadır.

İnşaat proje kontrolü, yüksek katlı betonarme yapı ölçümleri, çelik konstrüksiyon endüstriyel tesis ölçümü, 3D grafiklendirme ve raporlama gibi birçok işlemi içinde barındıran firmamız profesyonel uzman harita mühendisleri aracılığıyla hizmet vermektedir. Hızlı rapor garantisi sunan firmamız çevremizdeki herkes tarafından bilinen kaliteye sahiptir. Sizler de harita ve kadastro işlemleriniz için güvenli bir firma arayışı içindeyseniz sizleri uygun fiyatlar sunan profesyonel ofisimize bekleriz. Bizlerle doğrudan iletişime geçerek bilgi alabilir, işlemleriniz için profesyonel ekibimizle çalışma imkanı yakalayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR