• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahçelievler Kitap Kırtasiye Oyuncak

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Şenyurt 9. Sokak No: 16/a Çorum Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Babaoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fatmababaoglu7@gmail.com

Eğitimde gelecek vardır diyoruz ve öğrencilerimiz için ihtiyaç duyacakları kırtasiye ürünlerini hizmetinize sunuyoruz. Çorum eğitim alanında aklınıza gelebilecek tüm kırtasiye ürünlerini bir arada topluyoruz ve sizlere hizmet veriyoruz. Sektörde daha önceden çalışmalarını yapan firmalar arasında kısa sürede ön plana çıkmayı başardık. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Güler yüzlü ve halden anlayan halimiz ile neye ihtiyaçları olduğu, hangi alanlarda nasıl kullanım yapacaklarını belirleyerek müşterilerimizin sorunlarına pratik ve doğru çözümleri buluyoruz.

Bahçelievler Kitap Kırtasiye ailesi olarak, sektörde hizmet vermeye başladığımız zamandan müşterilerimizin güvenini kazanarak bu günlere kadar gelmeyi başardık. Satıcı ve müşteri arasındaki güven duygusunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve müşterilerimizin güvenini sarsmadan en doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Sizlerin güvenini zedeleyecek hal ve hareketlerimiz bu hizmette asla istemeyeceğimiz ilk şeydir.

Firmamız bugün olduğu yerden oldukça memnundur. Müşterilerimizin de memnuniyetini sağlamak için verdiğimiz kırtasiye hizmetinde uygun fiyat çalışmalarımız ile diğer firmalar arasında tercih edilmemizi sağlıyor. Ürünlerimizde çeşit fazlalığı ve fiyat aralıkları müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam anlamıyla hitap etmektedir. Bugün sizler tarafından tercih edilerek hizmetimizde yoğunluklar yaşamamız, emeğimiz ile buralara geldiğimizin kanıtıdır. Her gün ayrı emek harcayarak müşterilerimizin tercih edeceği ilk firma olmayı başardık. Bu başarının kıymetini bilerek kaliteli hizmetimize devam edeceğiz. Çünkü eğitimde gelecek, hizmetimizde kalite var.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR