• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahçeşehir Küçük Şeyler Anaokulu

Adres :

Posta Caddesi, Yamaç Çıkmazı Sok. No: 16 Villa 7 Bahçeşehir. İstanbul İstanbul

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeliz Tavra

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yeliztavra@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 325 46 98

Küçük Şeyler Anaokulu, 2006 yılında Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Psi. Süleyman Hecebil tarafından çocuklar için yola çıkarılmış bir projedir.Anaokulu (okul öncesi dönem) çağıinsan yaşamı için en kritik dönemdir: Kişiliğin biçimlendiği, bireyin kendisi, yakın çevresi ve dünya hakkında kararlar verdiği, yaratıcılığın, merakın ve öğrenme hızının en yüksek olduğu dönem...

Eğitim, araştırma, deneyim ile kazandığımız birikimlerimizi Küçük Şeyler Anaokulları aracılığı ile toplumuzla paylaşmak, ülkemizin dört bir yerindeki aile ve çocuklara taşımak istedik. Bunu aynı zamanda toplumumuza bir vatandaşlık görevi olarak da gördüğümüzü gururla ifade ediyoruz.

15 ilde hizmet veren 24 okulumuzla Anaokul eğitimindeki alışkanlıkları, standartları değiştirmeye devam ediyoruz. Tüm okullarımızın öğretmen seçimlerinden, yönetici seçimlerine, günlük, haftalık planlardan yemek menüsüne, aile eğitimlerine ve öğretmen eğitimlerine kadar tüm süreçlerine katkı yapıyoruz. Okullarımızla sadece bir tabela (isim logo) ortaklığı değil tam bir işbirliği ve partnerlik yapıyoruz. Çünkü biz bu faaliyetimizle çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilincindeyiz ve bu sorumluluğu keyifle, onurla ve başarıyla taşıyoruz.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Küçük Şeyler Anaokulu markasıyla eli ve yüreği temiz dostlarımızla eğitim dünyasında söz sahibi olmaya devam edeceğiz. Kısa bir süre sonra anaokullarımızın devamı olan ilköğretim ve lise eğitimi veren okullarımızla hizmet alanımızı genişleteceğiz.YÖNDERmarkasıyla İlköğretim ve Lise eğitimi verecek okullarımızda klasik eğitim kavramlarının dışında ve öğrencilerinisonu "S" ile biten sınavlara hazırlamayan bir okulprojesiyle veli ve öğrencilerimize nefes aldıracağız.

Ülkemizin aydınlık geleceğine birlikte katkı yapabilmek dileği ile..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR