• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baklavacı Cuma Usta

Adres :

Macunköy Mah. 187. Cad. Tuna İş Merkezi No: 16 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cuma Kutlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 711 62 24

Yıllardır sizlere baklavanın hasını ve en lezzetli halini sunuyoruz. Usta ellerden en kaliteli malzemelerle hazırladığımız baklavalarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kaygıdan uzak aradığınız lezzeti sizlerin istifadesine sunuyoruz. Baklavalarımızın yanı sıra tadı damağınızda kalacak başka lezzetlerle sizlerin hizmetindeyiz. Geniş yelpazede sizlerin talep ve beklentilerini karşılayabilecek düzeyde bir kapasitede sizlere hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan güler yüzlü hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Çalışma ekibimizle her zaman sizlere daha kaliteli hizmetler sunmak adına üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Ankara pasta ve pastane sektöründe verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle ön sıralarda yer alıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri müşterilerimize her defasında daha iyi hizmetler sunmak adına gayret gösterdik. Biz üzerimize düşeni en iyi şekilde yaparak sizleri her daim lezzetlerimizle buluşturuyoruz. Tüm lezzetlerimiz en hijyenik ortamda hazırlanmaktadır. Salonumuzda; fıstıklı ve cevizli baklava, yeşil baklava, burma kadayıf, su böreğinin en lezzetli halini istifadenize sunuyoruz.

Talep ettiğiniz takdirde toplu sipariş alıyoruz. Kilo ile börek siparişi almaktayız. Tüm bu lezzetleri bütçenize hitap eden en makul fiyatlarla sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz kampanya ve indirimlerimizle herkesi bu lezzetlerle buluşturuyoruz. Bayramlarınıza ve diğer özel günlerinize baklava siparişi verebileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Faaliyet gösterdiğimiz ilimizde müşterilerimizin öncelikli tercihi olmayı başararak verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescilledik. İlk günkü heyecanla bugün de emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR