• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bakraç Et & Balık Restaurant ( Torbalı En İyi Restoran )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şerif Tekinkök - Enis Burhan Üzrek

reklam logosu
  • firma instagram

İzmir restaurant bar olarak Bakraç Et Balık Restaurant adıyla birmilyonnokta.com adresinde sizleri bekliyoruz. İzmir’de kaliteli restaurant arıyorsanız seçiminizi yapmadan önce mutlaka restaurantımızı incelemelisiniz. Online hizmetlerimizden mekanımızı inceleyebilir ve yerinizi ayırabilirsiniz. Yeme, içme ve eğlence sektöründe kusursuz çalışmalarımız sayesinde öncü olmayı başardık. Büyük beğeni toplayan yemek ve alkol çeşitlerimizi denemek için vakit kaybetmeyin. Balık restaurant özleyenleri için sürprizlerle tekrar müşterileri ile buluşuyor.

İzmir Torbalı ızgara et restaurantları, İzmir Torbalı en iyi restaurantlar ve Torbalı açık alan restaurant arasında en iyisiyiz. Torbalı alkollü mekanlar arasında yoğun ilgi görüyoruz. Sizler de kaliteli yemek ile beraber alkol ziyafeti yapmak istiyorsanız mutlaka bizi ziyaret etmelisiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da yalnız olarak en iyi vakit geçirebileceğiniz adrestesiniz. Etik ilkeler doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Misafirlerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Şikayet ve beğenilerinizi bize ileterek geri dönüş sağlayabilirsiniz. Karşılıklı güven ve saygıya sunduğumuz hizmetimizden memnun kalacağınıza söz verebiliriz.

“İzmir Torbalı balık nerede yenir?” mi diyorsunuz? O halde vakit kaybetmeden bizi ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden güzel soslarla özel hazırlanmış balık çeşitlerimize bayılacaksınız. Müzik eşliğinde dünya mutfağı lezzetlerini tadabilirsiniz. Kusursuz dekorasyona sahip restaurantımızda kaliteli vakit geçirebilirsiniz. İzmir Torbalı alkollü balık restaurantı en keyifli anlarınıza tanıklık etmek için sizleri bekliyor. İzmir’de bulunuyorsanız siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

izmir torbalı restoran,izmir torbalı en iyi restoran,izmir torbalı alkollü restoran,izmir torbalı en iyi alkollü restoran,izmir torbalı alkollü et restoranı,izmir torbalı et restoranı,izmir torbalı açık alan restoran,izmir torbalı aile restoranı,torbalı restoran,torbalı en iyi restoran,torbalı alkollü restoran,torbalı en iyi alkollü restoran,torbalı alkollü et restoranı,torbalı et restoranı,torbalı açık alan restoran,torbalı aile restoranı,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR