• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balcızade Ahmet Efendi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahtiyar Balcı
Balcızade Ahmet Efendi olarak akçaabat kahvaltı salonu,akçaabat serpme kahvaltı salonu,akçaabat yemek nerede yenir,akçaabat en yakın kahvaltı salonu,akçaabat kendin pişir kendin ye,akçaabat gözleme salonu,akçaabat doğal köy kahvaltısı,akçaabat mezuniyet kutlama organizasyonu,akçaabat toplantı organizasyon mekanları,akçaabat yemekli toplantı organizasyonu,akçaabat kahvaltı organizasyonu vb alanda hizmet vermekteyiz.

Yaşam standartlarını yükseltmek hedefiyle yola çıktığımız hizmetlerimizde Balcızade Ahmet Efendi markasını sizlere sunmaya en iyi şekilde devam ediyoruz. Düzenli kullanımı ile birlikte markasının ürünleri sayesinde ev ve işyerlerinde büyük kolaylık sağlıyoruz. Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sunduğumuz kendi sektörümüz içerisinde en önde gelen markayı yaratmanın gururuyla sizlere ulaşmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Satın almış olduğunuz ürünler ve bizden almış olduğunuz hizmetler için sizlere sağlamış olduğumuz garantili ve güvenilir alışveriş desteği sayesinde hizmet standartlarımızdan taviz vermeden en iyi şekilde sizlere destek vermeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sizlere sunduğumuz Trabzon şehrinde her zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz iletişim adreslerimiz, çağrı merkezi numaralarımız sayesinde çok kısa sürede yaşadığınız sorunlara yönelik çözümleri üretebiliyoruz. Balcızade Ahmet Efendi firması olarak çevre bölgelerde bulunan ve hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz için de çok daha geniş kapsamlı bir şekilde hizmet vermek adına tüm donanımlarımızı ve altyapılarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Balcızade Ahmet Efendi ürünlerinde ve hizmetlerinde en çok tercih edilen firmalarda zirvede yer almayı kendine hedef olarak belirlemiş olan firmamızda her geçen gün daha da kaliteli ve modern uygulamaları benimseyerek en iyi şekilde bu hizmetlerden yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR