• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balık Pilaki Restaurat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Kaplan

Sizler de balık olmadan olmaz diyenlerden misiniz? O zaman Balık Pilaki Restaurant olarak Manisa restaurant sektöründe hizmetinizdeyiz. Bildiğiniz gibi dışarıda balık tüketmek bazı konularda sağlıklı olmuyor. Balığın taze olup olmadığı, nerede ve hangi koşullarda yetiştirildiği insanların aklında soru işareti oluşturuyor. Biz, yıllardır bu sektörde değerli müşterilerimize hizmet verdiğimiz için artık müşterilerimizin ön yargılarını kaldırmayı başarmış bulunmaktayız. Yetiştirdiğimiz ve özenle seçtiğimiz balıklarımızla çeşitli lezzetleri restoranımızda müşterilerimize sunuyoruz.

Restoranımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini sarsmamak adına mutfakta ve serviste özenle, dikkatle ve titizlikle hareket ediyoruz. Sağlığa uygun balıklarımızı taze olarak hazırlıyor, sizlere servis ediyoruz. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip restoranımızı isterseniz ailenizle isterseniz arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. Restoranımızda bulunan balık çeşitleri arasında isterseniz pişmiş olarak isterseniz de çiğ olarak balık alabilirsiniz. Pişmiş lezzetler arasında balık ekmek, deniz mahsullü makarna ve salata, çorba, balık köfte gibi lezzetler bulunuyor. İsterseniz menüler arasından sipariş verebilirsiniz ya da porsiyon olarak balık siparişi verebilirsiniz. Aynı zamanda meze, tatlı ve içecek çeşitlerimiz de restoranımızda sizlere sunuluyor.

Biz, değerli müşterilerimiz için tüm bu lezzetleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Uzun yıllar bu sektörde hizmet veren restoranımızı güvenle tercih edebilir, restoranımızda hazırladığımız bu lezzetleri gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Biz, Balık pilaki Restaurant ailesi olarak tüm lezzet ve kalitemizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR