• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balıkçı Hasan

Adres :

Güneşli Mah./ Üsküp Cad./ No : 77 Güneşli/bağcılar İstanbul Türkiye İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Çakır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilaltevfik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 466 76 05

Whatsapp 2:

0 (535) 466 76 05

Balık tüketimi ülkemiz için çok düşük seviyelerde olan bir besin türüdür. Kültürel olarak bu konuda çok bir geçmişimizin olmaması ve geçmişten günümüze bu lezzetlerin sadece belirli bir kesim tarafından tüketimi yapılmaktadır. Ancak balık içermiş olduğu besin değerleri, vitaminler ve Omega 3 sayesinde insan sağlığı için büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden haftada en az 2 defa balık tüketilmelidir. Bu süreçte hizmet alınan kurumun balıklarının tazeliği, lezzeti, fiyatı ve güvenilirliği de büyük bir öneme sahiptir. Bizler de Balıkçı Hasan olarak sizlere bu konuda gerekli olan güvenilir ve profesyonel hizmeti ulaştırmaktayız.

Balıkçı Hasan olarak İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilke günden buyana sizlere sağlamış olduğumuz bu kaliteli, uygun fiyatlı, taze, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde halkımız İstanbul restaurant alanında tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktanız. Gelinen bu değerli noktanın korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere gerekli olan profesyonel desteği sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere ülkemizde satışı yapılan tüm balık çeşitlerinin satışını sağlamakta, bu satışta balıklarımızın taze ve lezzetli olması çok büyük önem göstermekteyiz. Profesyonel bir süreç ile sizlere vermiş olduğumuz bu uygun fiyatlı balık hizmetimizi sizlerde gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Balıkçı Hasan olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR