• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balıkçı Rıza

Adres :

Emek Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı Uluhan Aprtmanı No: 56 Merkez / Burdur Burdur » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Rıza Yozçelik

E-Posta Adresi :

alirızayozçelik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 311 69 50

Whatsapp 2:

0 (536) 351 85 02

Burdur restaurant sektöründe biz sizlere Balıkçı Rıza ismi ile hizmet vermekteyiz. Sizlere hizmet verdiğimiz bu sektör sağlık açısından büyük bir önem arz etmektedir. Yenilene ve içilene dikkat edilmediğinde sağlığınız tehlike ile karşı karşıya geleceği için her zaman ne yediğimizden veya ne içtiğimizden emin olmak isteriz. Sizlerin bu düşüncesine bizde katılıyor böylece size sunumunu yaptığımız her çeşidimizin üretiminden bize gelişine, bize gelişinden sizinle buluşana dek geçen her aşamayı özenle takip ediyoruz. Taze ve kaliteli ürünler kullanmanın yanı sıra hijyen kurallarını da bir hayli önemsiyoruz.

İsmimizin Balıkçı Rıza olduğuna aldanmamanızı öneririz, zira birçok farklı ve lezzetli çeşit ile sizleri buluşturduk, buluşturmaya da devam ediyoruz. Çeşitlerimiz arasında; balık, balık ekmek, kokoreç, köfte, sucuk ekmek, tost çeşitleri, çorba çeşitleri ve gözleme çeşitleri, Türk kahvesi, ayran çay ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitlerimize ve çeşitlerimizdeki lezzete ilaveten uygun fiyat politikamızda herkes tarafından iyi karşılanmaktadır.

Balıkçı Rıza’yı diğer rakiplerinden ayıran bir diğer özellik ise şüphesiz ki ortamıdır. Yer sofrası ve minder gibi kültürel öğelerimizle sizleri ağırlıyor olmamız. Yer sofrasını tercihe bıraktığımızı masalarımızın da var olduğunu ayrıca belirtmek isteriz.

Aileniz ve misafirlerinizle gönül rahatlığı ile ağırlayabileceğiniz bir restoran olmaktan ve sizlere yıllardır hizmet veriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yemek yemek veya bir şeyler içmek için bizleri her zaman tercih edebilir, iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR