• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balıkçı Zafer ( Küçükçekmece Balık Restaurant )

Adres :

Atakent Mah. Kuşlar Tepesi Cad. No: 2/2 Halkalı İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Yücedağ

E-Posta Adresi :

harbi_zato@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 596 34 27

Sağlıklı ve taze balık yemenin tek adresi Balıkçı Zafer her çeşit balıkla sizlerin hizmetindedir. Siz istediğiniz balığı bizlere söyleyin biz size pişirip servis edelim. Restoranımızda bulunan taze balıkları sizler için en güzel şekilde hazırlıyor ve sunuyoruz. Günlük getirmiş olduğumuz balıklar işletmemizde bir gün bile beklemeden pişirilmektedir. Güven içinde restoranımıza gelerek balık keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Dünyada en çok rağbet gören besinlerden bir tanesi olan balık, içinde bulundurduğu vitaminlerle sağlığımıza çok iyi gelmektedir. Gelişen ve değişen dünya düzeninde en çok unutkanlıktan şikâyet ettiğimiz dönemlerde hafızamızı güçlendirmek ve unutkanlıktan kurtulmak için tüketmemiz gereken bir besin maddesi haline gelmiştir. En önemlisi de geleceğimiz olan çocuklarımızın gelişiminde en çok öneme sahip olan balık neredeyse sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez yiyeceği olmuştur. İşletme olarak sizlerin sağlığına büyük oranda yararı olan bu besini en sağlıklı şekliyle sizlere sunuyoruz.

İstanbul restoran alanında en taze ve en lezzetli balığı işletme olarak siz değerli müşterilerimize büyük bir mutlulukla servis etmekteyiz. İşletme amaçlarımızın en başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu amaçla restoran olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Çeşitli ikramlarımızla restoranımızda sizlere keyifli dakikalar geçiriyoruz. Siz sıcak muhabbetinizi sürdürürken biz ekip olarak sizlere denizden gelen o eşsiz lezzeti tattırıyoruz. Bu güzel lezzetleri sizlere sunmak için sabırsızlanıyor ve en kısa zaman da sizleri restoranımıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR