• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balkan Gıda Pazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Gıda sektöründe hizmet veren Balkan Gıda Pazarı birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde sizlere en kaliteli hizmeti sunan öncü firmalar arasında yer almaktadır. Ticari kazancın ötesinde bir anlayışla müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmayı misyon edinmiş bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Yıllardır sizleri güvenle tüketebileceğiniz sağlıklı ve kaliteli gıdalarla buluşturmaktayız. Alışveriş yapabileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Aydın alışveriş sektöründe önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescillemekteyiz. Firmamız en hijyenik koşullarda sizlere en iyi şekilde sunduğu gıda ürünlerini güvenle tüketebilirsiniz. Gündelik hayatta sık tükettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz pek çok gıda ürününü sizlerle buluşturmaktayız. Sizlere; et ürünleri, süt ve süt ürünleri, acılı ezme ve aha pek çok doğal gıda ürününü istifadenize sunmaktayız.

Firmamız kaliteli hizmetler sunma gayretiyle ilk günden beri sizlerin huzurundadır. Güvenin en çok ihtiyaç duyulduğu bir sektörde sizlerin taleplerine en ideal şekilde karşılık vermektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Ticari kaygıdan uzak bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla satış yapmaktadır. Satışını yaptığı her ürünü kalite kontrolden geçirerek müşterilerinin istifadesine sunmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde ayrıcalıklı hizmetler sunarak müşterilerine hitap etmektedir. Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri kendimizi geliştirerek, hizmet yelpazemizi genişleterek ve yenilikçi bir anlayışla sizlere her defasında daha da kaliteli hizmetler sunduk.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR