• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avloo Restoran

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemil Avşar

Temel ihtiyaçlarımızdan olan beslenme için tüm öğünlerimiz önemlidir fakat kahvaltı hepimiz için ayrı bir yere sahiptir. Özellikle dışarıda yapılan kahvaltılar bize ayrı bir keyif verir. Temiz havada serpme kahvaltıyla güne başlamak enerjimizi yerine getirir. Böyle bir hizmete ihtiyacınız varsa ve gününüzü güzelleştirmek isterseniz hem kahvaltı hem yemek hizmetimiz olan restaurantımızı mutlaka denemelisiniz.

Antalya restaurant sektöründe hizmet vererek muhteşem serpme kahvaltı ve çeşitli yemek menülerimiz ile önde gelen mekanlar arasında yer almaktayız. Taze ve organik ürünleri mutfağımıza getirerek yetenekli ahçılarımızın eline teslim ederiz ve ortaya muhteşem lezzetler çıkar. Aileniz ile birlikte tercih edebileceğiniz restaurantımız kahvaltı, pide, kebap çeşitleri ile hizmetinize hazırdır.

Her zaman çok dikkat edilen hijyen kurallarımız bizim kırmızı çizgimizdir, asla ihmal edilemez. Mutfak ve restaurant bölümünde bütün çalışma arkadaşlarımız tarafından bu kurala itina ile uyulur. Servis ve sunum da bizim için çok önemlidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak göz zevkine önem veririz. Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda her daim gelişmeye ve büyümeye devam ederiz. Bulunduğumuz sektör ekstra çaba ve özen ister. Bunun bilincinde hareket ederek hizmet veririz.

Tecrübeli ve güleryüzlü personelimiz size evinizin sıcaklığını sunar. İş disiplininin ve saygı kurallarının bilincinde olup, bu çerçevesinde hareket ederek hizmet verirler. Muhteşem lezzetleri içeren, muhteşem bir mekanda yemek yemek için mutlaka bizi ziyaret etmelisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR