• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ballı Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burak Ballı

  • firma fb
  • firma instagram

Yol yardım sektöründe hizmet veren Ballı Oto Kurtarma isimli firmamız Mersin’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Yolda kalmanız halinde yaşadığınız mağduriyeti en kısa süre içerisinde, profesyonel şekilde gidermek için hizmet veririz.

Bir kazaya karışmanız, sistemsel bir arıza oluşması gibi durumlarda yolda kalabilirsiniz. Bu tür durumlarda tanıdıklarınızdan yardım istemek yerine profesyonel bir yol yardım firmasından destek almanız daha güvenlidir. Tanıdıklarınızdan aldığınız yardım ile aracınızın halat vb. bağlayıcılarla çekilmesi ilkel ve tehlikeli bir yöntemdir, daha büyük mali kayıplara sebep olabilir. Mersin yol yardım sektöründe hizmet veren firmamızdan profesyonel destek alarak, yolda kalmanız halinde oluşan mağduriyeti güvenli şekilde ve kısa süre içerisinde giderebilirsiniz.

Günün her anında yolda kalmış olabilirsiniz. Profesyonel destek sunan firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an hizmet verebilmek için 7/24 açıktır. Firmamız ile irtibata geçmeniz halinde günün her saatinde yol yardım hizmetimizi sunarız.

Oto kurtarma araçlarını kullanmak deneyim ve beceri gerektirir. Araçların deneyimsiz kişilerce kullanılması sorunlara, daha büyük mali kayıplara yol açabilir. Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli personel karmaşık düzenekteki bu araçları yetkinlik ile kullanır, aracınızın güven içerisinde çekilmesini sağlar. Hasarlı araç kurtarmada Tarsus’ta başvurabileceğiniz en iyi yol yardım servislerinden olan firmamız gerçekleştirilen itinalı işlemlerle aracınız daha fazla hasar almadan kurtarılır. Tarsus’ta 7/24 nitelikli yol yardım hizmetini uygun fiyatlara almak için firmamızı tercih edin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR