• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ballılar Çiftliği Kasap Şarküteri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sadık Ballı

En taze ve doğal şekilde et ve et ürünlerini sizlere sunmakta olan çiftliğimiz bu alandaki en başarılı çalışmaları yaparak sizlere hizmetler sunmaktadır. Doğal ortamında başarılı şekilde yetiştirilmekte olan hayvanlar sizlere en güzel ve doğal besinleri sunabilmektedir. Yerli ve doğal ortamında başarılı şekilde yetiştirilen hayvanlardan üretilen taze ve doğal etler sizlere sunulmaktadır.

Kasap ürünlerinde en güvenilir şekilde sizlere hizmet sunmakta olan çiftliğimiz en başarılı üretimleri yapmaktadır. Düzenli olarak tüm çiftliğimiz ve hayvanlar veteriner kontrolünden geçmekte ve gelişmiş üretim yöntemleri uygulanmaktadır. Teknolojinin her olanağını başarılı şekilde kullanmakta ve doğal üretimden vazgeçmeyerek sizlere başarılı şekilde gerekli çalışmaları sunabilmekteyiz.

İzmir yeme içme alanında et v et ürünleri ile doğal hayvancılık alanında çalışmalar yaparak hizmetler sunmaktayız. Çiftliğimiz hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren sizlere alanında uzman kişilerin çalışmaları ile yaptıkları üretimi sunabilmektedir. Her zaman en doğal ve organik ürünleri sizlere sunmakta ve bunun oluşması için çalışmalarımızı sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Çiftliğimiz en doğal şekilde hayvan yetiştiriciliği yaparak sizlere doğal et, yumurta, süt ürünleri ve taze ürünleri sunabilmektedir. Bu konuda bölgede en başarılı çalışmaları yaparak sizlere oldukça doğal bir şekilde üretim yaparak en taze et ve süt ürünlerini sunabilmekteyiz. Uzmanlarından en başarılı şekilde gerekli çalışmaların yapılması ile elde edilen kasap ürünlerini sizlere oldukça başarılı şekilde uygun fiyatlar ile sunabilmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR