• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Baloğlu Pide Salonu

firma adresi

Adres :

Yeni Şehit Albay Karaoğlanoğlu Caddesi No: 14 Denizli » Tavas
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Baloğlu
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (505) 930 39 28
firma wp

Whatsapp 2:

0 (537) 285 46 90
firma wp

Whatsapp 3:

0 (535) 898 73 61

  • firma instagram

Baloğlu Pide Salonu isimli restaurantımız birmilyonnokta.com sitesi üyesi olarak sizlerle lezzetli çeşitlerini buluşturmaya devam ediyor. Meşhur lezzetli çeşitlerimizden tatmayan siz değerli misafirlerimizi restaurantımıza bekliyoruz. Muhteşem lezzetlerimizle harika bir yemeğin tadını çıkaracaksınız. Çeşitlerimizin lezzetlerinin tadını beğeneceğinizin garantisini veriyoruz. Odun ateşinde pişen lezzetleri sıcak bir şekilde sizlere sunuyoruz. Taze ve sağlıklı malzemelerle günlük olarak hazırladığımız lezzetlerimiz arasından damak zevkinize en uygun lezzete kolayca ulaşacaksınız.

Restaurantımızda hijyen koşulları eşliğinde çalışmaktayız. Sizlerin sağlığını da düşünerek gerekli önlemleri titizlikle alıyoruz. Siparişlerinizi hızlı bir şekilde hazırlayarak sizlere servis ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte sizlere güler yüzlü, ilgili ve samimi bir şekilde yardımcı olacağız. Sizleri hem hizmetlerimizden hem de lezzetlerimizden memnun olmuş bir şekilde restaurantımızdan mutlu bir şekilde uğurlayacağız.

Farklı pide çeşitlerimizi sizin için özenle hazırlıyoruz. Değişik malzemeler eşliğinde hazırlayarak çeşitlerimizi sizlere sunuyoruz. Lahmacun, tatlı, çorba çeşitlerimiz arasından sevdiğiniz lezzeti seçeceksiniz. Sevdiklerinizle veya tek başınıza güzel bir yemeğin tadını çıkarmak istiyorsanız sizleri restaurantımıza bekliyoruz.

Denizli restaurant alanında hizmet veren Baloğlu Pide Salonu restaurantımızla geniş müşteri kitlesine ulaşmaya devam ediyoruz. Sizlere restaurantımızda hizmet verdiğimiz gibi bulunduğunuz alanlarda da hizmet veriyoruz. Dilediğiniz çeşitlerden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siparişleriniz kısa sürede hazırlanarak kurye arkadaşımız tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Evlerinizde, iş yerlerinizde eşsiz lezzetlerimizin tadını çıkaracaksınız. Meşhur lezzetlerimizle örnek alınmaya ve sektöre kaliteli hizmetlerimizle yön vermeye devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR