• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Barbecü Chicken House

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abdurrahim Ağırman

  • firma fb
  • firma instagram

Lezzetin doğru adresi Barbecü Chicken House birmilyonnokta.com üyesidir. Lezzetli ve güzel yemek yemenin ayrıcalık olduğu günümüzde doğru bir restaurant bulmanın önemini gün geçtikçe daha iyi anlıyoruz. Gün içinde yemek yeme ihtiyacını gidermek isterken, bir yandan da göz zevkimize hitap etmesini istiyoruz. Lezzetli olmasının yanı sıra malzemelerin eksiksiz ve taze olması da önemli bir ayrıntıdır. Et yemeklerini tercih ediyorsanız etin pişme kıvamı doğru olmalıdır. Etin yanında ikram edilen yeşilliklerin taze ve iyi yıkanmış olması, mezelerin ise günlük hazırlanmış olması önemlidir.

Restaurantımız bu saydığımız hususlarda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz en iyi mekandır. Yeşilliklerimiz günlük ve taze olarak seçilmekte salatalarımız özenle hazırlanmaktadır. Etin kıvamı ve pişme şeklinin ayarlanması usta eller tarafından belirlenmektedir. İşletmemizde önem verdiğimiz konulardan bir tanesi de hijyen konusudur. Yemeklerimiz son derece titiz bir ortamda hazırlanmaktadır. Sunum konusunda aynı titizliği göstermekteyiz. Ortamın temiz ve ferah olması bizim için önemlidir. Misafirlerimizin ev sıcaklığındaki gibi konforlu ve keyifli bir yemek yiyebilmesi için, uygun ortam oluşturmaktayız.

İzmir restaurant sektöründe tecrübemizle boy göstermekteyiz. Sofralarımızın lezzetiyle anılmaktan gurur duymaktayız. Et, tavuk ve bunların yanında farklı ikram ve meze çeşitlerimizle göz ve damak zevkinize hitap etmekteyiz. Ekonomik fiyatlandırmamız ile hem sizi hem de cebinizi düşünüyoruz. Siz de iyi pişirilmiş lezzetli bir etin tadının damağınızda kalmasını isterseniz restoranımıza bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR