• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başka Cafe Fast Food & Ev Yemekleri

Adres :

1. Gündoğan Mah Cengiz Topel Cad No 115/1 A Altıneylül Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Remziye Kalay

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 798 95 55

Herkesin damak tadı farklıdır. Zeytinyağlı yemekler başta olmak üzere zengin menümüz ile herkesin beğendiği lezzetleri sunabilmek için hizmet vermekteyiz. Başka Cafe Fast Food& Ev Yemekleri olarak sahip olduğumuz tecrübe ve el lezzetlerimizi birleştirdik. Kaliteli ve mevsimde bulunan sebzeler ile muhteşem lezzetler ile sizleri buluşturmaktayız.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren yemeklerin içerisine sevgimizde katmaktayız. Yalnızca lezzetlerimiz değil sizler için sıcak bir atmosferde oluşturduk. Bir kahve içmek için geldiğimizde de mutlu olarak ayrılmanız bizim için çok önemlidir. Bunun için her şeyi taze bir şekilde hazırlayarak sunmaya özen göstermekteyiz.

Menümüzde çorba, köfte, pilav, hem et hem de tavuk olmak üzere iki çeşit döner bulunmaktadır. Ekmek arası ya da tabakta şık sunumlar halinde iki farklı şekilde hazırlanmaktadır.

Bunun yanında çay, kahve, tost, simit, poğaça gibi seçeneklerde sunmaktayız. Dilerseniz sabah kahvaltısı dilerseniz öğlen ya da akşam yemeklerinde tercih edebilirsiniz. Başka bir seçenek olarak gözleme ile kekte menü içerisinde yer almaktadır. Bütün lezzetlerimiz hijyenik bir ortamda uluslararası sağlık standartlarına uygun şekilde hazırlanmaktadır.

İş ile ev yoğunluğundan yemek yapmaya zaman bulamıyor, farklı bir şeyler mi yesek diyorsanız kafemize bekleriz. Balıkesir fast food alanında seçenek bakımından zengin bir menü olması ve profesyonel hizmet anlayışımız ile imzamızı attık. Her geçen gün ile birlikte farklı tarifleri de menümüze ekliyoruz ve eklemeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR