• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Başköşe Pide Lahmacun Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İmam Erdoğan

reklam logosu
  • firma instagram

Bir birmilyonnokta.com ailesi üyesi olan Başköşe Pide Lahmacun Döner eşsiz lezzetleri ve uygun fiyatları ile popüler bir işletmedir. İşletmemiz olarak mutfağımızda bulundurduğumuz ürünlerin kalitesine, katkısız olmasına, korunaklığına ve daha nice parametrelere özen ile dikkat etmekteyiz. Müşterilerimize katkısız ve kaliteli ürünleri harmanladığımız yemeklerimizi sunarak müşteri memnuniyetini yakalamaktan gurur duymaktayız.

İşletme olarak müşterilerimize hızlı, lezzetli ve hesaplı bir yemek sunacağımıza garanti vermekteyiz. Müdavimimiz olan müşterilerimiz sayesinde bilinirliliğimiz artan bir ivme olarak yükselmektedir. Ailelerinize sıcak bir ortam sunarak lezzetli yemekler ile masanızı donatmaktayız. Başköşe Pide Lahmacun Döner işletmesi olarak lezzetimizden ve kaliteden ödün vermeden başarılı bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Başköşe Pide Lahmacun Döner işletmemiz, Antalya restaurant sektöründe işletmemize düzenli gelen müşterilerimizin çevreye memnunluklarını ve olumlu yorumlarını iletmesiyle aldığımız geri dönüşlerden onur duymaktayız. İşletmemizde çalışan tecrübeli ve bilgili ustalarımız ve güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde ahenk ve disiplin ile birlikte çalışmaktayız. Senelerdir biriktirdiğimiz bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile müşterilerimizin memnunluğunu yakalayabilmek bizlere mutluluk vermektedir.

Yemeklerimizin lezzetini garanti verdiğimiz işletmemizde aynı zamanda uygun ve hesaplı fiyatlar sunmaktayız. Ayrıca işletmemizde hijyen ve temizlik standartlarını yüksek ve eksiksiz sağladığımızı belirtmekteyiz. Başköşe Pide Lahmacun Döner olarak menümüzde çeşitli lezzetli yemekler ve tatlılar bulundurmaktayız. Pide, lahmacun, etli ekmek ve künefe gibi baş tacı meşhur yemeklerimiz ile el lezzetimizi sofralarınızda birleştirerek getirmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR