• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başol Mobilya Cila Ve Boya

Adres :

Çınarköy Mahallesi 5005.sokak No: 7/1 Kemalpaşa İzmir İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Başol

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erkanbasol4714@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 719 62 52

Whatsapp 2:

0 (532) 719 62 52

Başol Mobilya Cila Ve Boya

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Başol Mobilya Cila Ve Boya ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Başol Mobilya Cila Ve Boya ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR