• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Batı Kokoreç

Adres :

İlk Yerleşim Mahallesi 1958 Sokak Çınar Semt Çarşısı No 2/22 Batıkent /yenimahalle Ankara/ Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özkan Toprakçı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozkan_toprakci@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 868 22 84

Whatsapp 2:

0 (533) 250 27 52

Kokoreçle aranız nasıl? Siz de hala kokorece ısınamayanlardan mısınız? Ya da istediğiniz lezzeti hala bulamadınız mı? O halde Batı Kokoreç ailesi olarak sizleri restoranımıza bekliyoruz. Ankara restaurant sektöründe gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla bugüne kadar sayısız müşterimize bu lezzeti sunduk. Bizim hazırladığımız kokoreçten yiyen değerli müşterilerimiz kalitemize ve lezzetimize o kadar çok güvendiler ki başka restoranları tercih etmekten vazgeçtiler. Biz işimizin en iyisi olduğumuzu iddia ettik. Müşterilerimiz de bizi tercih ederek ve memnun kalarak bu iddiamızı destekledi.

Müşterilerimize her zaman başarılı kokoreç sunabilmek için önce kalitemizden sonra ise lezzetimizden ödün vermiyoruz. Değerli müşterilerimizin bu alanda ne kadar özenli ve titiz davrandığını biliyoruz. Bizler de tüm çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Hem mutfakta hem de serviste özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Kokoreç severlere istediği lezzeti sunmak adına ekmek arası veya porsiyonla servis yapıyoruz. Özenle hazırladığımız bu lezzetin sunumunu özenle gerçekleştiriyoruz. Sizler de lezzetli kokoreci güvenle yemek istiyorsanız restoranımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikler ve müşterilerimizin önerileri doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Geniş, ferah ve sakin restoranımızda sizleri ve sevdiklerinizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Güler yüzlü, samimi, dürüst, çalışkan, müşteri odaklı hareket eden, İşini severek yapan, işine ve çevresine karşı saygısını daima koruyan ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR