• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Batı Yakası Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Demirbaş

Batı Yakası Oto Yıkama olarak Eskişehir-Tepebaşında hizmet vermekte olupseramik kaplama,oto yıkama,araç iç dış temizlik,oto temizlik,pasta cila,detaylı temizlik,oto koltuk temizleme,cam filmi,kaput filmi,kaput koruma,cam su itici,yağmur kaydırıcı,jant temizliği,motor koruma,motor yıkama,motosiklet yıkama vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR