• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Battalbey Çiğköfte Aydın

Adres :

Hamidabat Mahallesi 232 Sokak No: 36 Aydın » Çine

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Akın -aylin Akın

E-Posta Adresi :

akinciefe09@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 948 93 53

Whatsapp 2:

0 (541) 948 93 53

Aydın Battalbey Çiğköfte, Çine’de sizlere lezzeti ve kaliteyi sunmak için açılmıştır. Farklılaşan markalar ve gelişen sektörde öncü olmayı başardık. Müşterilerimizin isteklerine karşılık verecek şekilde yetiştik. Çalışanlarımızın temizliğine ve güler yüzlü olmasına özen gösterdik. Adımıza yakışacak şekilde hizmet verebilmek için her şeyi yapıyoruz. Müşterilerimize adil hizmetler sergiliyoruz. Bizden aldığınız hizmetten asla pişman olmazsınız.

Firmamız, çiğ köftelerini günlük ve taze tüketmektedir. Battalbey markasına özel yapılan lavaşlarımız ile sunumlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız soslarla çiğ köftelerimize farklı lezzetler katarak sizlere servis etmekteyiz. Helal gıda sertifikamızla da en çok tercih edilen marka haline gelmeyi başardık. Memnuniyetiniz öncelikle bizi memnun edeceğinden buna çok önem veriyoruz. Türkiye’de devleşerek büyüyoruz. Markamız her geçen gün ülkenin dört bir yanına dağılmaktadır. Amacımız sizlere güvenilir, hijyenik ve kaliteli hizmet sağlamaktır. Bunların yanında lezzette de tek olduğumuza inanıyoruz. Deneyerek karar verebilirsiniz. Dilerseniz iş yerlerimizi ziyaret edebilir bu saydıklarımıza kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz.

Geçmişten bugüne müşteri skalamızı genişleterek geldik. Her zaman her şeyin en iyisini yapmaya özen gösterdik ve sizler sayesinde karşılığını da aldık. Kocaman bir aile olmayı başardık. Çağırdınız da evlerinize servis yaptık. Lezzetimizi ve kalitemizi ayağınıza kadar taşıdık. Porsiyon hesabı yapmadan ne kadar isterseniz sipariş kabul etmekteyiz. Gerekli numaraları web adreslerimizden alabilir, bizlere internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizle sizleri buluşturmak için hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR