• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Battalbey Çı̇ğköfte Metin Tekin

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Metin Tekin

  • firma instagram

İzmir fast food sektöründe faaliyet vermek üzere ticari hayata atılan firmamız; bölgemizin en meşhur çiğ köfte salonudur. Salonumuzda meşhur Battalbey çiğ köftelerinin satışını yapmaktayız. Battalbey çiğ köfteleri özel yoğrulma kazanlarında el değmeden ve hijyen kurallarına son derece riayet edilerek üretimi yapılmakta ve bayiliğimize gelmektedir. Geleneksel kültürümüz olan çiğ köftenin devamlılığını sağlamak firmamızın öncelikli hedefidir. Bu hedefimiz ekseninde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden yolumuza devam etmekte kararlıyız.

Hijyen, titizlik ve temizlik, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve kaliteli servis anlayışı firmamızın temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimiz çerçevesinde gıda güvenliği standartlarına son derece riayet ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte çiğ köftelerimizin servisinde kullandığımız nar ekşisi, limon, baharat, turşu, her türlü sebze ve yeşillik; doğal ve yerel ürünler olup, güvenilirliği emin olunan yerlerden tedarik edilmektedir.

Çiğköfte salonumuzun kendine has bir atmosferi vardır. Dolayısıyla sevdikleriniz, aileniz, iş arkadaşlarınız ve dostlarınız ile günün her saati gelip huzurlu ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bununla birlikte çiğ köftelerinizi salonumuzun nezih atmosferi ortamında tüketebileceğiniz gibi alo paket çiğ köfte sipariş hattımızdan bize ulaşarak adresinize kadar servis talep edebilirsiniz. Ayrıca özel eğlenceleriniz, gün ve toplantılarınız, mezuniyet, kına, doğum günü, düğün ve nişan vb. gibi etkinlikleriniz için kilo ile sipariş almaktayız. Sektördeki rekabet koşullarına rağmen en makul fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmet veriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR