• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Batu Mermer San. Tic. Ltd. Şti.

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şerife Üzümcü

Firmamız 2005 yılı Nisan ayından bu yana faaliyette olup, kendi alanında en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarını durmaksızın sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurt dışı pazarda etkin bir pazarlama ağına sahip olan firmamız, kaliteyi uygun fiyata sunma politikası ile hareket etmektedir.
Entegre bir tesis olma yolunda ilerleyen Batu mermer, ürünlerini oluştururken hammadde olarak 4 çeşit doğaltaş kullanılmakta olup ve bunların tamamını (0) kendi ocaklarından çıkarılmaktadır. 2012 yılında toplamda 3000000 tl lik yatırım yapmış olup, Burdur-Bucak da 13 bin m2 yayılım gösteren modern bir tesis kurduk. Aylık 20 bin m2 üretim kapasitesine ulaştık.
Doğaltaş özellikle son yıllarda dekorasyonda artarak kullanılmaya başlamıştır. Firmanın ürün yelpazesi de bu yönelime göre çeşitlenmektedir. Şu an tamamı kendi ocaklarımızdan olmak üzere 4 çeşit doğal taş çalışıyoruz. Cilalama, honlama, pantinato, kumlama, fayans üretimi başta olmak üzere çok sayıda yüzey işlemi ile üretimimizi çeşitlendiriyoruz. Merdiven basamakları, yer döşemesi, duvar kaplaması, sütun gibi özel imalatlarda yine dekorasyon da sıkça kullanılan ürünlerimizdendir. Teknoloji ve insan mermer sektöründe kaliteyi etkileyen önemli unsurlardandır. Makine ağırlıklı bir sektörde sürekli olarak teknolojiyi takip etmek gerekir. Bir diğer unsurda üretim sürecinde bulunan kişilerdir. Bu da çalıştığımız kişilerin yaptıkları iş konusunda bilinçli ve tecrübeli olmaları demektir. Taşın ocakta kesilmesinden kullanılacağı yere gidene kadar geçen süreçte çalışanlarımız önce kalite anlayışıyla hareket eder.
Ayrıca ürün yelpazemizi genişletmek ve farklı yüzey işlemleri ile tasarımcıların her türlü ihtiyacına cevap verme yolunda ilerlenmektedir.
Eğer mermerin bugüne kadar nerelerde kullanıldığına bakacak olursak saraylar, opera binaları, iş merkezleri gibi prestijli yerlerde kullanıldığını görürsünüz.
Mermer kullanıldığı yere prestij, şıklık ve zerafet katar. Bunun dışında yıllar boyu kalıcı olması da tercih nedenlerinden birini oluşturuyor.
Son zamanlarda teknolojiyle birlikte sektörün kendini yenileyip daha fazla ihtiyaca cevap vermesi de mermeri vazgeçilmez kılıyor. Firmamız yedi yılda yüksek kalitede ki ürünleri ve uygun fiyatları ile taş sektöründe kısa sürede hak ettiği saygınlığı kazandı. Kendi doğal taşları ve ocağıyla profesyonelce hazırladığı ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sundu. Aynı zaman da yeni ocağımız olan Moon Gren‘i(Ottoman Brown) sektöre kazandırdık
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR