• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bayındır Alüminyum

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Bayındır

  • firma fb

Günümüz mimarisinin bir getirisi olan cam balkonlar gerek balkonların 4 mevsim kullanışlı hale gelmesini sağlarken gerekse de balkon alanlarında mahremiyet sağlaması nedeniyle oldukça sık kullanılmaya başlanmıştır. Farklı pek çok sistemle birlikte kurulumu gerçekleştirilebilen cam balkonlar, hem uzun süreli kullanımda bile özelliklerinin hiç birini kaybetmemesi hem de farklı cam özellikleri sayesinde birbirinden farklı tarzlara hitap edebilmesi nedeniyle geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Bayındır Alüminyum olarak hizmet verdiğimiz bu sektör alanında farklı modellerde cam balkon tasarımlarımızı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin istedikleri ölçülere göre PVC pencere ve kapı imalatlarıyla birlikte sineklik imalatlarımızı da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Çelik çatı imalatlarından asma tavan imalatına, cam balkon imalatlarından PVC doğrama imalatlarına kadar sunduğumuz tüm hizmetlerimizi gerekli yasal mevzuatlar ve kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve dinamik çalışma arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarımızı seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Uygulama yapılacak alanlar üzerinde daha önceden keşifler gerçekleştirerek yeni projeler hazırlamaktayız. Müşterilerimizin güvenlerini kazanmak ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla klasikten moderne onlarca farklı tasarımlara sahip projelerimizi sunarak müşterilerimizin tercih ettiği sistem kurulumlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Çözüm odaklı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışlarımız sayesinde Ankara ferforje metal dekorasyon hizmeti veren diğer firmalara karşın da lider konumda yer almayı sürdürmekteyiz. Yıllardır sektörümüzde kazandığımız güveni korumak, kaliteli hizmetlerimizi sürdürmek amacıyla sürekli olarak kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye de devam etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR