• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bd Garaj Oto Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berhan Denizyaran

Kepez’de hizmet vermekte olan firmamız Bd Garaj Oto Kuaför ailesi olarak siz değerli müşterilerimize yıllardır kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermenin haklı gururu içindeyiz. İşini her zaman ciddiye alan, önemseyen ve en önemlisi severek yapan çalışma arkadaşlarımız sayesinde aracınız yenilenirken siz de kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Antalya oto aksesuar ve modifiye sektöründe yıllardır verdiği emeğin karşılığını sizlerin yoğun ilgisi ile alan firmamızın en büyük önceliği mutlu bir şekilde ayrılmanızdır. Sizler ile sürekli iletişim halinde kalan böylece sizin zevkinizle kendi tecrübesini buluşturabilen firmamız her zaman memnuniyetinizi kazanmayı bilmiştir. Aracınız usta ellerde iken siz de rahat bir nefes alabilirsiniz.

Araç alım satım, seramik kaplama, profesyonel oto yıkama, detaylı cila, boya koruma, far parlatma, cam filmi ve aksesuar gibi seçenekleri ile hizmet vermekte olan firmamız Bd Garaj Oto Kuaför sektöründe ki tüm alanlara oldukça hakimdir. Her zaman yenilikleri takip eden firmamız yeni teknolojileri sizler sunmaktan büyük keyif duymaktadır.

Aracınız ile ilgili yeni detayları birlikte keşfedeceğimiz servisimiz de yeni çıkan son teknolojik ürünleri hizmetinize sunmaktayız. Uygun fiyata kaliteli hizmeti her zaman kendine ilke edinmiş olan firmamız deneyimli ve titiz çalışan ekip arkadaşlarımız sizlere bu hizmetleri sağlamaktan mutluluk duymaktadır. Aracınız hakkında sormak istediğiniz ya da yaptırmak istediğiniz işlemler için bizi tercih ederek en doğru kararı vermiş olursunuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR