• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Be Well Pilates Studio

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zehra Bayhan

Düzenli olarak yapacağınız pilates ile hayatınızda birçok güzelliğe yer ayırdığınızı biliyor muydunuz? Pilates, günümüzde yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Pilates yaparak sağlığınızı ve bedeninizi korumak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir eğitmen yardımı almalısınız. Yanlış ve düzensiz yapılan pilates ne yazık ki sağlığınızı riske atmanıza neden olur. Biz, profesyonel ekibimizle Kocaeli spor sektöründe pilates eğitimi veriyoruz. Düzenlediğimiz pilates derslerine katılarak pilates çalışmalarına başlayabilirsiniz. Ekibimiz, pilatesi doğru öğrenmeniz adına özenle ve dikkatle çalışmaktadır. İhtiyacınız olan tüm bilgi ve eğitimler ekibimiz tarafından sizlere verilmektedir.

İzmit üzerinde bulunan pilates salonumuz tam donanımlıdır. Profesyonel ekibimiz her zaman plan ve program doğrultusunda ders vermektedir. Aylık düzenlenen ders programı kapsamında haftanın belirli günlerine pilates grupları oluşturulmaktadır. Böylelikle her grup veya birey, kendine ayrılan gün ve saatte pilates dersi almaktadır. 1 saatlik olarak ayarlanmış ders saatleri bir düzene göre ilerlemektedir. Uygun fiyatlarla gerçekleştirilen dersler sonucunda memnun kalacağınıza güvenebilirsiniz.

Profesyonel ekibimizin verdiği pilates eğitimi sayesinde sağlığınızı korumuş olursunuz. Düzenli yapılan pilates kemik ve kas sağlığı için etkilidir. Aynı zamanda pilates ile birey zayıflayabilir, formda kalabilir. Esneklik kazanan vücut, yaşanabilecek sakatlanmalara karşı direnç kazanır. Bunun gibi birçok faydası bulunan pilates, profesyonel ekibimizle birlikte salonumuzda sizlere sunuluyor. Güler yüzlü, saygılı, işini sevgiyle yapan ekibimiz her zaman hizmetinizde olacak, profesyonel pilates derslerini sürdürmeye devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR