• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beauty Beyond Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özge Çakır Demirkol

Kişisel bakımın en doğru adresi Beauty Beyond Güzellik Salonu firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyeleri arasındadır.

Koşullar ve durumlar ne olursa olsun her kadın, bakımlı görünmek ister. Her an hazırlıklı olmayı, kendilerini daima rahatlık içinde hissetmek ister. Her kadının ayrı güzelliği vardır, kişisel bakım ile bu güzellik sönmeden ayakta kalır ve her kadın her ana hazırlıklı olmuş olur.

Sizi devamlı hazır kılmak için canla başla çalışan Beauty Beyond Güzellik Salonu merkezimiz, kişisel bakımınız için en doğru adrestir. Merkezimizde yaptıracağınız kişisel bakım ile sizi sadece bir güne değil uzun vadede tazelik sağlayacak bakım hizmetleri sunmaktayız. Güzellik salonumuzda;

Jel tırnak uygulaması Protez tırnak uygulaması Manikür, pedikür Hydrafacial cilt bakımı Altın oran kaş tasarımı Kirpik liftingi Kırışıklık giderme işlemleri İğneli epilasyon Lazer epilasyon Gözenek sıkılaştırma işlemleri gibi bakıma dair aradığınız birçok işlemi sizler için yapmaktayız.

Bursa güzellik merkezi olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendilerinin cilt yapısına göre en doğru bakım uygulamasını yapmaktayız. Müşteri merkezli çalışma sistemimiz ile alanında profesyonel ekibimizle en sağlıklı ve doğru bakımları yapmaktayız. Siz de sadece gün içinde değil, uzun vadede canlı görünmek ve güzelliğinizi ayakta tutmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey güzellik merkezimizde ihtiyaç hissettiğiniz kişisel bakımı yaptırmanızdır. Alanında uzman personellerimiz ve son teknoloji ürünlerimizle değerli müşterilerimize güven dolu hizmet sunmayı garantiliyoruz.

nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi diyot buz lazer uygulaması,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi diyot lazer uygulaması,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi diyot lazer,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi lazer epilasyon merkezi,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi lazer epilasyon işlemleri,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi buz lazer epilasyon işlemleri,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi buz lazer epilasyon,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi iğneli epilasyon işlemleri,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi jel tırnak uygulaması,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi gözenek sıkılaştırma işlemleri,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi cilt bakım merkezi,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi altın oran kaş tasarımı,nilüfer 30 ağustos zafer mahallesi hydrafacial cilt bakımı,30 ağustos zafer mahallesi diyot buz lazer uygulaması,30 ağustos zafer mahallesi diyot lazer uygulaması,30 ağustos zafer mahallesi diyot lazer,30 ağustos zafer mahallesi lazer epilasyon merkezi,30 ağustos zafer mahallesi lazer epilasyon işlemleri,30 ağustos zafer mahallesi buz lazer epilasyon işlemleri,30 ağustos zafer mahallesi buz lazer epilasyon,30 ağustos zafer mahallesi iğneli epilasyon işlemleri,30 ağustos zafer mahallesi jel tırnak uygulaması,30 ağustos zafer mahallesi gözenek sıkılaştırma işlemleri,30 ağustos zafer mahallesi cilt bakım merkezi,30 ağustos zafer mahallesi altın oran kaş tasarımı,30 ağustos zafer mahallesi hydrafacial cilt bakımı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR